CB61F30A-TR1
DigiKey raktári szám
283-CB61F30A-TR1TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
283-CB61F30A-TR1CT-ND - Vágott szalag (CT)
283-CB61F30A-TR1DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CB61F30A-TR1
Leírás
FUSE BOARD MOUNT 30A 72VDC 2SMD
Részletes leírás
30 A AC 72 V DC biztosíték Áramköri lapra rögzíthető (a biztosító dugós változat kivételével) Felületszerelt 2-SMD, Négyzetes végű blokk
Megszakítóképesség / névleges feszültség
500A
Joule-integrál (I²t)
900.0
Tanúsítvány
cURus
Rögzítés módja
Felületszerelt
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Biztosíték típusa
Méretek
0,240" H. x 0,101" Sz. x 0,101" M. (6,10mm x 2,57mm x 2,57mm)
Névleges áram (Amper)
DC hidegellenállás
0.0012 Ohms