BK-TDC600-2-R
DigiKey raktári szám
283-5098-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
BK-TDC600-2-R
Leírás
FUSE CARTRIDGE 2A 600VAC 8AG 1=1
Gyártói standard átfutási idő
19 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
2A 600VAC AC DC biztosíték patron Tartó szükséges
Kategória
Névleges AC feszültség
600VAC
Gyártó
Eaton - Electronics Division
Válaszidő
Gyors
Sorozat
Felhasználás
Elektromos, ipari
Csomagolás
Ömlesztve
Tanúsítvány
UL
Alkatrész státusza
Aktív
Megszakítóképesség / névleges feszültség
200A
Rögzítés módja
Tartó szükséges
Tokozás
8AG, 1/4" x 1"
Biztosíték típusa
patron
Méretek
0,250" átmérő x 1,000" H. (6,35mm x 25,40mm)
Névleges áram (Amper)
2A