BK/TDC600-10-R
DigiKey raktári szám
283-BK/TDC600-10-R-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
BK/TDC600-10-R
Leírás
FUSE CARTRIDGE 10A 600VAC 8AG
Gyártói standard átfutási idő
19 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
10A 600VAC AC DC biztosíték patron Tartó szükséges
Kategória
Névleges AC feszültség
600VAC
Gyártó
Eaton - Electronics Division
Válaszidő
Gyors
Sorozat
Felhasználás
Elektromos, ipari
Csomagolás
Ömlesztve
Tanúsítvány
ASTA, BSI
Alkatrész státusza
Aktív
Megszakítóképesség / névleges feszültség
200A
Rögzítés módja
Tartó szükséges
Tokozás
8AG, 1/4" x 1"
Biztosíték típusa
patron
Méretek
0,248" átmérő x 1,000" H. (6,30mm x 25,40mm)
Névleges áram (Amper)
10A