BK/S506-500-R
DigiKey raktári szám
283-2704-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
BK/S506-500-R
Leírás
FUSE GLASS 500MA 250VAC 5X20MM
Részletes leírás
500 mA 250 V AC DC biztosíték patron, üveg Tartó szükséges 5mm x 20mm
Kategória
Névleges AC feszültség
250 V
Gyrt.
Válaszidő
Lomha
Megszakítóképesség / névleges feszültség
35A
Joule-integrál (I²t)
0.827
Tanúsítvány
BSI, CCC, CSA, cULus, IMQ, SEMKO, VDE
Biztosíték típusa
Méretek
0,205" átmérő x 0,787" H. (5,20mm x 20,00mm)
Névleges áram (Amper)
DC hidegellenállás
0.183 Ohms