BK/S506-3.15-R
DigiKey raktári szám
283-2700-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
BK/S506-3.15-R
Leírás
FUSE GLASS 3.15A 250VAC 5X20MM
Gyártói standard átfutási idő
19 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
3.15 A 250 V AC DC biztosíték patron, üveg Tartó szükséges 5mm x 20mm
Kategória
Névleges AC feszültség
250 V
Gyrt.
Válaszidő
Lomha
Sorozat
Tokozás
Csomagolás
Ömlesztve
Megszakítóképesség / névleges feszültség
35A
Alkatrész státusza
Aktív
Joule-integrál (I²t)
96.4
Rögzítés módja
Tartó szükséges
Tanúsítvány
BSI, CCC, CSA, CURUS, IMQ, PSE/JET, SEMKO, VDE
Biztosíték típusa
Méretek
0,205" átmérő x 0,787" H. (5,20mm x 20,00mm)
Névleges áram (Amper)
DC hidegellenállás
0.0185 Ohms