BK/S501-500-R
DigiKey raktári szám
283-2667-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
BK/S501-500-R
Leírás
FUSE CERAMIC 500MA 250VAC 5X20MM
Gyártói standard átfutási idő
19 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
500 mA 250 V AC DC biztosíték patron, kerámia Tartó szükséges 5mm x 20mm
Kategória
Névleges AC feszültség
250 V
Megszakítóképesség / névleges feszültség
1,5kA
Joule-integrál (I²t)
0.038
Méretek
0,205" átmérő x 0,787" H. (5,20mm x 20,00mm)
Névleges áram (Amper)
DC hidegellenállás
0.46 Ohms