BK/S500-63-R
DigiKey raktári szám
283-3871-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
BK/S500-63-R
Leírás
FUSE GLASS 63MA 250VAC 5X20MM
Gyártói standard átfutási idő
19 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
63 mA 250 V AC DC biztosíték patron, üveg Tartó szükséges 5mm x 20mm
Kategória
Névleges AC feszültség
250 V
Gyrt.
Válaszidő
Gyors
Sorozat
Tokozás
Csomagolás
Ömlesztve
Megszakítóképesség / névleges feszültség
35A
Alkatrész státusza
Aktív
Joule-integrál (I²t)
5.7E-4
Rögzítés módja
Tartó szükséges
Méretek
0,205" átmérő x 0,787" H. (5,20mm x 20,00mm)
Biztosíték típusa
DC hidegellenállás
125 Ohms