BK/MDL-15-R
DigiKey raktári szám
283-2740-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
BK/MDL-15-R
Leírás
FUSE GLASS 15A 32VAC 3AB 3AG
Részletes leírás
15 A 32 V AC DC biztosíték patron, üveg Tartó szükséges 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Kategória
Névleges AC feszültség
32 V
Ömlesztve
Megszakítóképesség / névleges feszültség
1kA
Alkatrész státusza
Aktív
Joule-integrál (I²t)
354.0
Rögzítés módja
Tartó szükséges
Tanúsítvány
CE, CSA, UL
Biztosíték típusa
Méretek
0,250" átmérő x 1,250" H. (6,35mm x 31,75mm)
Névleges áram (Amper)
DC hidegellenállás
0.005 Ohms