BK/AGC-15-R
DigiKey raktári szám
283-2625-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
BK/AGC-15-R
Leírás
FUSE GLASS 15A 32VAC 3AB 3AG
Gyártói standard átfutási idő
19 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
15 A 32 V AC DC biztosíték patron, üveg Tartó szükséges 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Kategória
Válaszidő
Gyors
Gyrt.
Tokozás
Sorozat
Megszakítóképesség / névleges feszültség
1kA
Csomagolás
Ömlesztve
Joule-integrál (I²t)
807.75
Alkatrész státusza
Aktív
Tanúsítvány
CSA, UL
Rögzítés módja
Tartó szükséges
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Biztosíték típusa
Méretek
0,250" átmérő x 1,250" H. (6,35mm x 31,75mm)
Névleges áram (Amper)
DC hidegellenállás
0.005 Ohms
Névleges AC feszültség
32 V