BK/AGC-30-R
DigiKey raktári szám
283-2633-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
BK/AGC-30-R
Leírás
FUSE GLASS 30A 32VAC 3AB 3AG
Részletes leírás
30 A 32 V AC DC biztosíték patron, üveg Tartó szükséges 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Joule-integrál (I²t)
4950.0
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Biztosíték típusa
Méretek
0,250" átmérő x 1,250" H. (6,35mm x 31,75mm)
Névleges áram (Amper)
DC hidegellenállás
0.0024 Ohms
Névleges AC feszültség
32 V