BK/ABC-25-R
DigiKey raktári szám
283-2867-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
BK/ABC-25-R
Leírás
FUSE CERM 25A 250VAC 125VDC 3AB
Gyártói standard átfutási idő
19 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
25 A 250 V AC 125 V DC biztosíték patron, kerámia Tartó szükséges 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Megszakítóképesség / névleges feszültség
200A AC, 400A DC
Joule-integrál (I²t)
839.3
Méretek
0,250" átmérő x 1,250" H. (6,35mm x 31,75mm)
Névleges áram (Amper)
DC hidegellenállás
0.0028 Ohms
Névleges AC feszültség
250 V