BK/ABC-15-R
DigiKey raktári szám
283-2609-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
BK/ABC-15-R
Leírás
FUSE CERM 15A 250VAC 125VDC 3AB
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
15 A 250 V AC 125 V DC biztosíték patron, kerámia Tartó szükséges 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Kategória
Névleges DC feszültség
Gyrt.
Válaszidő
Gyors
Sorozat
Tokozás
Csomagolás
Ömlesztve
Megszakítóképesség / névleges feszültség
750A AC, 10kA DC
Alkatrész státusza
Aktív
Joule-integrál (I²t)
200.2
Rögzítés módja
Tartó szükséges
Tanúsítvány
CSA, UL
Biztosíték típusa
Méretek
0,250" átmérő x 1,250" H. (6,35mm x 31,75mm)
Névleges áram (Amper)
DC hidegellenállás
0.00553 Ohms
Névleges AC feszültség
250 V