FAZ-C40/1-NA-SP
DigiKey raktári szám
5730-FAZ-C40/1-NA-SP-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
FAZ-C40/1-NA-SP
Leírás
FAZ-NA 1P 40A C CURVE
Részletes leírás
áramköri megszakító Hőmágneses 40A 277 V AC 48 V DC kar DIN-sín
EDA / CAD modellek
FAZ-C40/1-NA-SP modellek
Kategória
Névleges áram (Amper)
40A
Névleges AC feszültség
277 V
Sorozat
Névleges DC feszültség
48 V