FAZ-C15/1-NA-SP
DigiKey raktári szám
5730-FAZ-C15/1-NA-SP-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
FAZ-C15/1-NA-SP
Leírás
FAZ-NA 1P 15A C CURVE
Gyártói standard átfutási idő
4 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
áramköri megszakító Hőmágneses 15A 480 V AC 48 V DC kar DIN-sín
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
FAZ-C15/1-NA-SP modellek
Kategória
Névleges áram (Amper)
15A
Gyártó
Eaton Electrical
Névleges AC feszültség
480 V
Sorozat
Névleges DC feszültség
48 V