RP8100RUBBERSEAL
DigiKey raktári szám
141-RP8100RUBBERSEAL-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
RP8100RUBBERSEAL
Leírás
SEALING WASHER 13.59MM ID BLACK
Gyártói standard átfutási idő
11 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Tömítő alátét fekete RP8100 sorozat
Kategória
Kapcsolódó alkatrészek
RP8100 sorozat
Gyártó
E-Switch
Rögzítési mód
Panel eleje vagy hátoldala
Sorozat
Méretek
0,535" (13,59mm) belső átmérő x 0,039" (1,00mm) magas
Csomagolás
Ömlesztve
Szín
Üzemi hőmérséklet
-30°C ~ 85°C