RP8100B2M1CEBLKBLKGRN
RP8100B2M1CEBLKBLKGRN
Additional Requirements for Selecting a Switch
RP8100B2M1CEBLKBLKGRN
DigiKey raktári szám
EG4573-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
RP8100B2M1CEBLKBLKGRN
Leírás
SWITCH PB SPST-NO 0.125A 125V
Gyártói standard átfutási idő
13 hét
 Adatlap
EDA / CAD modellek
RP8100B2M1CEBLKBLKGRN modellek
Kategória
Működtető elem típusa
Kerek, Gomb
Gyrt.
Jelölés a működtető elemen
Jelölés nélkül
Sorozat
Működtető elem/sapka színe
fekete
Csomagolás
Ömlesztve
Megvilágítás típusa, színe
LED, zöld
Alkatrész státusza
Aktív
Megvilágítási feszültség (üzemi)
2VDC
Rögzítés módja
panelre szerelhető, Elülső
Végződtetés módja
Forrasztószem
Típus
standard, megvilágított
Védettség
IP67 - porálló, vízhatlan
Áramkör
Panelkivágás mérete
Kör alakú - 13,60mm átmérő
Kapcsolási mód
KI-(BE)
Üzemi hőmérséklet
-30°C ~ 85°C
Névleges áram (Amper)
125mA (AC), 100mA (DC)
Elektromos élettartam
500,000 ciklus
Névleges AC feszültség
125 V
Alap típusszám
Névleges DC feszültség
50 V