100SP4T7B13M2QEH
DigiKey raktári szám
100SP4T7B13M2QEH-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
100SP4T7B13M2QEH
Leírás
SWITCH TOGGLE SPDT 5A 120V
Gyártói standard átfutási idő
13 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Váltókapcsoló SPDT panelre szerelhető
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
100SP4T7B13M2QEH modellek
Kategória
Működtető elem típusa
Standard kerek
Gyrt.
Működtető elem hossza
13,00mm
Sorozat
Megvilágítás
Nem megvilágított
Csomagolás
Tálca
Végződtetés módja
Alkatrész státusza
Aktív
Panelkivágás mérete
Kör alakú - 11,91mm átmérő
Rögzítés módja
panelre szerelhető
Hüvely menete
15/32-32
Áramkör
Tulajdonságok
epoxival lezárt csatlakozók
Kapcsolási mód
Üzemi hőmérséklet
-30°C ~ 85°C
Névleges áram (Amper)
5A (AC/DC)
Működtető elem anyaga
sárgaréz, krómbevonatú
Névleges AC feszültség
120 V
Elektromos élettartam
40,000 ciklus
Névleges DC feszültség
28 V