100SP4T7B13M1QE
100SP4T7B13M1QE
Additional Requirements for Selecting a Switch
100SP4T7B13M1QE
DigiKey raktári szám
100SP4T7B13M1QE-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
100SP4T7B13M1QE
Leírás
SWITCH TOGGLE SPDT 5A 120V
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Váltókapcsoló SPDT panelre szerelhető
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
100SP4T7B13M1QE modellek
Kategória
Működtető elem típusa
Standard kerek
Gyrt.
Működtető elem hossza
13,00mm
Sorozat
Megvilágítás
Nem megvilágított
Csomagolás
Ömlesztve
Végződtetés módja
Forrasztószem
Alkatrész státusza
Aktív
Panelkivágás mérete
Kör alakú - 11,91mm átmérő
Rögzítés módja
panelre szerelhető
Hüvely menete
15/32-32
Áramkör
Tulajdonságok
epoxival lezárt csatlakozók
Kapcsolási mód
Üzemi hőmérséklet
-30°C ~ 85°C
Névleges áram (Amper)
5A (AC/DC)
Működtető elem anyaga
sárgaréz, krómbevonatú
Névleges AC feszültség
120 V
Elektromos élettartam
40,000 ciklus
Névleges DC feszültség
28 V