BZX84C3V3
DigiKey raktári szám
4878-BZX84C3V3TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
4878-BZX84C3V3CT-ND - Vágott szalag (CT)
4878-BZX84C3V3DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BZX84C3V3
Leírás
DIODE ZENER 3.3V 300MW SOT23
Gyártói standard átfutási idő
6 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Zener dióda 3.3 V 300 mW ±5% Felületszerelt SOT-23-3 (TO-236)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
BZX84C3V3 modellek
Kategória
Max. impedancia (Zzt)
95 Ohms
Gyrt.
Visszáram Ur-nél
5 µA @ 1 V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-50°C ~ 150°C (TJ)
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Névleges Zener-feszültség (Uz)
Tokozás
Tűrés
±5%
Gyártói tokozás
SOT-23-3 (TO-236)
Max. teljesítmény
300 mW