BZX84C3V3-AU_R1_000A1
DigiKey raktári szám
3757-BZX84C3V3-AU_R1_000A1TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
3757-BZX84C3V3-AU_R1_000A1CT-ND - Vágott szalag (CT)
3757-BZX84C3V3-AU_R1_000A1DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BZX84C3V3-AU_R1_000A1
Leírás
DIODE ZENER 3.3V 410MW SOT23
Gyártói standard átfutási idő
13 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Zener dióda 3.3 V 410 mW ±5% Felületszerelt SOT-23
Kategória
Visszáram Ur-nél
5 µA @ 1 V
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Sorozat
Típusjelölés
autóipar
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Minősítés
AEC-Q101
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Névleges Zener-feszültség (Uz)
Tokozás
Tűrés
±5%
Gyártói tokozás
SOT-23
Max. teljesítmény
410 mW
Alap típusszám
Max. impedancia (Zzt)
95 Ohms