ZLDO1117QK33TC
DigiKey raktári szám
31-ZLDO1117QK33TCTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
31-ZLDO1117QK33TCCT-ND - Vágott szalag (CT)
31-ZLDO1117QK33TCDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ZLDO1117QK33TC
Leírás
IC REG LINEAR 3.3V 1A TO252
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 1A TO-252 (DPAK)
Kategória
Nyugalmi áram (Iq)
10 mA
Gyrt.
PSRR
80dB (120Hz)
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Védelmi funkciók
túláram, túl magas hőmérséklet, Rövidzárlat
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TJ)
Kimeneti polaritás
Típusjelölés
autóipar
Kimenet típusa
Minősítés
AEC-Q100
Szabályozók száma
1
Rögzítés módja
Felületszerelt
Bemeneti feszültség (max.)
18V
Tokozás
TO-252-3, DPAK (2 kivezetés + fül), SC-63
Kimeneti feszültség (min.)
3,3V
Gyártói tokozás
TO-252 (DPAK)
Dropout feszültség (max.)
1,35V / 1A