ZHCS500TA
DigiKey raktári szám
ZHCS500TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
ZHCS500CT-ND - Vágott szalag (CT)
ZHCS500DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ZHCS500TA
Leírás
DIODE SCHOTTKY 40V 500MA SOT233
Gyártói standard átfutási idő
40 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
dióda 40 V 500mA Felületszerelt SOT-23-3
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
ZHCS500TA modellek
Kategória
Záróirányú feléledési idő (Trr)
10 ns
Gyrt.
Visszáram Ur-nél
40 µA @ 30 V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Kapacitás / Ur, F
20pF / 25V, 1MHz
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Technológia
Tokozás
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
40 V
Gyártói tokozás
SOT-23-3
Vezetési áram (Io)
500mA
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
125°C (max.)
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
550 mV @ 500 mA
Alap típusszám
Sebesség
Gyors helyreállás =< 500ns, > 200mA (Io)