ZHCS500QTA
DigiKey raktári szám
31-ZHCS500QTATR-ND - Szalag tekercsen (TR)
31-ZHCS500QTACT-ND - Vágott szalag (CT)
31-ZHCS500QTADKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ZHCS500QTA
Leírás
DIODE SCHOTTKY 40V 1A SOT233
Gyártói standard átfutási idő
40 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
dióda 40 V 1A Felületszerelt SOT-23-3
Kategória
Záróirányú feléledési idő (Trr)
10 ns
Gyrt.
Visszáram Ur-nél
40 µA @ 30 V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Kapacitás / Ur, F
20pF / 25V, 1MHz
Alkatrész státusza
Aktív
Típusjelölés
autóipar
Technológia
Minősítés
AEC-Q101
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
40 V
Rögzítés módja
Vezetési áram (Io)
1A
Tokozás
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
550 mV @ 500 mA
Gyártói tokozás
SOT-23-3
Sebesség
Gyors helyreállás =< 500ns, > 200mA (Io)
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
125°C