ZHCS400TA | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | ZHCS400TA |
Leírás | DIODE SCHOTTKY 40V 400MA SOD323 |
Gyártói standard átfutási idő | 40 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | dióda 40 V 400mA Felületszerelt SOD-323 |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | ZHCS400TA modellek |
Kategória | Sebesség Gyors helyreállás =< 500ns, > 200mA (Io) |
Gyrt. | Visszáram Ur-nél 40 µA @ 30 V |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Kapacitás / Ur, F 20pF / 25V, 1MHz |
Alkatrész státusza Aktív | Rögzítés módja |
Technológia | Tokozás |
DC zárófeszültség (Ur) (max.) 40 V | Gyártói tokozás SOD-323 |
Vezetési áram (Io) 400mA | Alap típusszám |
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If 500 mV @ 400 mA |