SMBJ7.5A-13-F
DigiKey raktári szám
SMBJ7.5A-FDITR-ND - Szalag tekercsen (TR)
SMBJ7.5A-FDICT-ND - Vágott szalag (CT)
SMBJ7.5A-FDIDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SMBJ7.5A-13-F
Leírás
TVS DIODE 7.5VWM 12.9VC SMB
Gyártói standard átfutási idő
24 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
12,9V bilincs 46,5A Ipp TVS dióda Felületszerelt SMB
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
SMBJ7.5A-13-F modellek
Kategória
Max. impulzusáram (10/1000µs)
46,5A
Gyrt.
Teljesítmény elosztás
600W
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Ellenfeszültség (tip.)
7,5V
Gyártói tokozás
Átütési feszültség (min.)
8,33V
Alap típusszám
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
12,9V