SMBJ15CA-13-F
DigiKey raktári szám
SMBJ15CA-FDITR-ND - Szalag tekercsen (TR)
SMBJ15CA-FDICT-ND - Vágott szalag (CT)
SMBJ15CA-FDIDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SMBJ15CA-13-F
Leírás
TVS DIODE 15VWM 24.4VC SMB
Gyártói standard átfutási idő
24 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
24,4V bilincs 24A Ipp TVS dióda Felületszerelt SMB
EDA / CAD modellek
SMBJ15CA-13-F modellek
Kategória
Max. impulzusáram (10/1000µs)
24A
Gyrt.
Teljesítmény elosztás
600W
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Felületszerelt
Kétirányú csatornák
Ellenfeszültség (tip.)
15V
Gyártói tokozás
Átütési feszültség (min.)
16,7V
Alap típusszám
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
24,4V