SMAJ22A-13-F
DigiKey raktári szám
SMAJ22A-FDITR-ND - Szalag tekercsen (TR)
SMAJ22A-FDICT-ND - Vágott szalag (CT)
SMAJ22A-FDIDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SMAJ22A-13-F
Leírás
TVS DIODE 22VWM 35.5VC SMA
Gyártói standard átfutási idő
24 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
35,5V bilincs 11,2A Ipp TVS dióda Felületszerelt SMA
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
SMAJ22A-13-F modellek
Kategória
Max. impulzusáram (10/1000µs)
11,2A
Gyrt.
Teljesítmény elosztás
400W
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Hálózatvédelem
No
Alkatrész státusza
Aktív
Felhasználás
univerzális
Típus
Zener
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Egyirányú csatornák
1
Rögzítés módja
Felületszerelt
Ellenfeszültség (tip.)
22V
Tokozás
DO-214AC, SMA
Átütési feszültség (min.)
24,4V
Gyártói tokozás
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
35,5V