Ehhez nincs kép: SMA6J22A-E3/5A
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
SMA6J22A-E3/5A
DigiKey raktári szám
112-SMA6J22A-E3/5ATR-ND - Szalag tekercsen (TR)
112-SMA6J22A-E3/5ACT-ND - Vágott szalag (CT)
112-SMA6J22A-E3/5ADKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SMA6J22A-E3/5A
Leírás
TVS DIODE 22VWM 40.4VC DO214AC
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
40,4V bilincs 17,4A Ipp TVS dióda Felületszerelt DO-214AC (SMA)
Kategória
Max. impulzusáram (10/1000µs)
17,4A
Gyrt.
Teljesítmény elosztás
600W
Sorozat
Hálózatvédelem
No
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Felhasználás
univerzális
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Típus
Zener
Rögzítés módja
Felületszerelt
Egyirányú csatornák
1
Tokozás
DO-214AC, SMA
Ellenfeszültség (tip.)
22V
Gyártói tokozás
Átütési feszültség (min.)
24,4V
Alap típusszám
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
40,4V