SDM02M30DCP3-7
DigiKey raktári szám
31-SDM02M30DCP3-7TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
31-SDM02M30DCP3-7CT-ND - Vágott szalag (CT)
31-SDM02M30DCP3-7DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SDM02M30DCP3-7
Leírás
DIODE ARR SCHOT 30V X3-DSN1006-3
Gyártói standard átfutási idő
40 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Diódatömb 1 pár közös katódos 30 V 400mA Felületszerelt 3-XFDFN
Kategória
Sebesség
Gyors helyreállás =< 500ns, > 200mA (Io)
Gyártó
Diodes Incorporated
Záróirányú feléledési idő (Trr)
2.99 ns
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Visszáram Ur-nél
2 µA @ 30 V
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
-55°C ~ 150°C
Dióda kialakítása
1 pár közös katódos
Rögzítés módja
Felületszerelt
Technológia
Schottky
Tokozás
3-XFDFN
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
30 V
Gyártói tokozás
X3-DSN1006-3
Vezetési áram (Io) (diódánként)
400mA
Alap típusszám
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
750 mV @ 200 mA