SBR3U40S1F-7
DigiKey raktári szám
31-SBR3U40S1F-7TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
31-SBR3U40S1F-7CT-ND - Vágott szalag (CT)
31-SBR3U40S1F-7DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SBR3U40S1F-7
Leírás
DIODE SBR 40V 3A SOD123
Gyártói standard átfutási idő
24 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
dióda 40 V 3A Felületszerelt SOD-123
Kategória
Sebesség
Gyors helyreállás =< 500ns, > 200mA (Io)
Gyrt.
Visszáram Ur-nél
180 µA @ 40 V
Gyártói tokozás
SOD-123
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
40 V
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
-65°C ~ 150°C
Vezetési áram (Io)
3A
Alap típusszám
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
490 mV @ 3 A