AD5245BRJZ10-RL7
DigiKey raktári szám
505-AD5245BRJZ10-RL7TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
505-AD5245BRJZ10-RL7CT-ND - Vágott szalag (CT)
505-AD5245BRJZ10-RL7DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
AD5245BRJZ10-RL7
Leírás
IC DIG POT 10K SOT-23-8
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Digitális potenciométer 10k Ohm 1 Áramkör 256 Leágazások I2C Interfész SOT-23-8
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
AD5245BRJZ10-RL7 modellek
Kategória
Memória típusa
Felejtő
Gyártó
Analog Devices Inc.
Tápfeszültség
2,7V ~ 5,5V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tulajdonságok
választható cím
Alkatrész státusza
Aktív
Tűrés
±30%
DigiKey által programozható
Nem ellenőrizve
Hőmérsékleti koefficiens (tip.)
45ppm/°C
Potenciométer típusa
lineáris
Rögzítés módja
Felületszerelt
Konfiguráció
Potenciométer
Gyártói tokozás
SOT-23-8
Áramkörök száma
1
Tokozás
SOT-23-8
Leágazások száma
256
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C