SBR10M100P5Q-13D megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Diodes Incorporated
Raktáron: 6 547
Adatlap
dióda 100 V 10A Felületszerelt PowerDI™ 5
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
SBR10M100P5Q-13D
DigiKey raktári szám
SBR10M100P5Q-13D-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
SBR10M100P5Q-13D
Leírás
DIODE SBR 100V 10A POWERDI5
Gyártói standard átfutási idő
40 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Záróirányú feléledési idő (Trr)
18 ns
Gyrt.
Visszáram Ur-nél
2 µA @ 100 V
Sorozat
Kapacitás / Ur, F
245pF / 4V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Típusjelölés
autóipar
Alkatrész státusza
Aktív
Minősítés
AEC-Q101
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
100 V
Tokozás
Vezetési áram (Io)
10A
Gyártói tokozás
PowerDI™ 5
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
880 mV @ 10 A
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
-55°C ~ 175°C
Sebesség
Gyors helyreállás =< 500ns, > 200mA (Io)