SBR10M100P5Q-13
DigiKey raktári szám
SBR10M100P5Q-13DITR-ND - Szalag tekercsen (TR)
SBR10M100P5Q-13DICT-ND - Vágott szalag (CT)
SBR10M100P5Q-13DIDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SBR10M100P5Q-13
Leírás
DIODE SBR 100V 10A POWERDI5
Gyártói standard átfutási idő
40 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
dióda 100 V 10A Felületszerelt PowerDI™ 5
Kategória
Záróirányú feléledési idő (Trr)
18 ns
Gyrt.
Visszáram Ur-nél
2 µA @ 100 V
Sorozat
Kapacitás / Ur, F
245pF / 4V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Típusjelölés
autóipar
Alkatrész státusza
Aktív
Minősítés
AEC-Q101
Technológia
Rögzítés módja
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
100 V
Tokozás
Vezetési áram (Io)
10A
Gyártói tokozás
PowerDI™ 5
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
880 mV @ 10 A
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
-55°C ~ 175°C
Sebesség
Gyors helyreállás =< 500ns, > 200mA (Io)