FRETHE025
DigiKey raktári szám
31-FRETHE025TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
31-FRETHE025CT-ND - Vágott szalag (CT)
31-FRETHE025DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
FRETHE025
Leírás
XTAL OSC VCXO 25.0000MHZ CMOS
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
25 MHz VCXO CMOS Oszcillátor 3,3V Engedélyezés/letiltás 6-SMD, kivezetés nélküli
Kategória
Tápfeszültség
3,3V
Gyrt.
Frekvenciastabilitás
±25ppm
Sorozat
Abszolút frekvenciastabilitás (APR)
±100ppm
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 70°C
Alkatrész státusza
Aktív
Max. üzemi áram
10mA
Alaprezonátor
Rögzítés módja
Felületszerelt
Típus
Tokozás
6-SMD, kivezetés nélküli
Frekvencia
Méretek
0,276" H. x 0,197" Sz. (7,00mm x 5,00mm)
Funkció
Engedélyezés/letiltás
Max. magasság (beültetve)
0,061" (1,55mm)
Kimenet
CMOS
Max. üzemi áram
2mA