FNETHE025 | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | FNETHE025 |
Leírás | XTAL OSC XO 25.0000MHZ CMOS SMD |
Gyártói standard átfutási idő | 16 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 25 MHz XO (standard) CMOS Oszcillátor 3,3V Engedélyezés/letiltás 4-SMD, kivezetés nélküli |
Adatlap | Adatlap |
Kategória | Tápfeszültség 3,3V |
Gyrt. | Frekvenciastabilitás ±25ppm |
Sorozat | Üzemi hőmérséklet -20°C ~ 70°C |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Max. üzemi áram 15mA |
Alkatrész státusza Aktív | Rögzítés módja Felületszerelt |
Alaprezonátor | Tokozás 4-SMD, kivezetés nélküli |
Típus | Méretek 0,276" H. x 0,197" Sz. (7,00mm x 5,00mm) |
Frekvencia | Max. magasság (beültetve) 0,061" (1,55mm) |