DMP6110SFDF-7 nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
P-csatornás 60 V 4,2A (Ta) 1,97W (Ta) Felületszerelt U-DFN2020-6 (Type F)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
DMP6110SFDF-7
DigiKey raktári szám
DMP6110SFDF-7DITR-ND - Szalag tekercsen (TR)
DMP6110SFDF-7DICT-ND - Vágott szalag (CT)
DMP6110SFDF-7DIDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
DMP6110SFDF-7
Leírás
MOSFET P-CH 60V 4.2A 6UDFN
Részletes leírás
Kategória
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
17.2 nC @ 10 V
Gyrt.
Ugs (Max)
±20V
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
969 pF @ 30 V
Teljesítményveszteség (max.)
1,97W (Ta)
FET típusa
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Technológia
Típusjelölés
autóipar
Drain-source feszültség (Udss)
60 V
Minősítés
AEC-Q101
Drain áram (Id) 25°C-on
4,5V, 10V
Gyártói tokozás
U-DFN2020-6 (Type F)
Rds On (max.) / Id, Ugs
110mohm / 4,5A, 10V
Tokozás
Ugs(th) (Max) / Id
3V / 250µA