PRG15BC330MM1RC
DigiKey raktári szám
490-18145-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-18145-1-ND - Vágott szalag (CT)
490-18145-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
PRG15BC330MM1RC
Leírás
PTC RESET FUSE 30V 38MA 0402
Gyártói standard átfutási idő
19 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
kerámia PTC regenerálódó biztosíték 30V 38 mA Ih Felületszerelt 0402 (1005 metrikus)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
PRG15BC330MM1RC modellek
Kategória
Max. áram
1.2 A
Gyártó
Murata Electronics
Ellenállás 25°C-on (tip.)
33 Ohms
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 85°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Rögzítés módja
Felületszerelt
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
0402 (1005 metrikus)
Típus
kerámia
Méretek
0,039" H. x 0,020" Sz. (1,00mm x 0,50mm)
Max. feszültség
30V
Vastagság (max.)
0,022" (0,55mm)
Max. tartóáram (Ih)
38 mA
Alap típusszám
Kioldási áram (It)
73 mA