DMN2990UDJ-7
DigiKey raktári szám
DMN2990UDJ-7DITR-ND - Szalag tekercsen (TR)
DMN2990UDJ-7DICT-ND - Vágott szalag (CT)
DMN2990UDJ-7DIDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
DMN2990UDJ-7
Leírás
MOSFET 2N-CH 20V 0.45A SOT963
Részletes leírás
MOSFET tömb 20V 450mA 350mW Felületszerelt SOT-963
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
DMN2990UDJ-7 modellek
Kategória
Ugs(th) (Max) / Id
1V / 250µA
Gyártó
Diodes Incorporated
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
0,5nC / 4,5V
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
27,6pF / 16V
Alkatrész státusza
Aktív
Max. teljesítmény
350mW
Technológia
MOSFET (fémoxid)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Konfiguráció
2 N csatornás (dupla)
Rögzítés módja
Felületszerelt
FET jellegzetessége
logikai FET
Tokozás
SOT-963
Drain-source feszültség (Udss)
20V
Gyártói tokozás
SOT-963
Drain áram (Id) 25°C-on
450mA
Alap típusszám
Rds On (max.) / Id, Ugs
990mohm / 100mA, 4,5V