D20V0L1B2WSQ-7
DigiKey raktári szám
31-D20V0L1B2WSQ-7TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
31-D20V0L1B2WSQ-7CT-ND - Vágott szalag (CT)
31-D20V0L1B2WSQ-7DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
D20V0L1B2WSQ-7
Leírás
TVS DIODE 20VWM 30VC SOD323
Gyártói standard átfutási idő
40 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
30V bilincs 3A (8/20µs) Ipp TVS dióda Felületszerelt SOD-323
Kategória
Hálózatvédelem
No
Gyrt.
Felhasználás
univerzális
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Kapacitás / frekvencia
10pF / 1MHz
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 150°C (TJ)
Típus
Zener
Típusjelölés
autóipar
Kétirányú csatornák
1
Minősítés
AEC-Q101
Ellenfeszültség (tip.)
20V (max.)
Rögzítés módja
Felületszerelt
Átütési feszültség (min.)
21V
Tokozás
SC-76, SOD-323
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
30V
Gyártói tokozás
Max. impulzusáram (10/1000µs)
3A (8/20µs)
Alap típusszám
Teljesítmény elosztás
90W