ACML-0805-601-T
DigiKey raktári szám
535-ACML-0805-601-TTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
535-ACML-0805-601-TCT-ND - Vágott szalag (CT)
535-ACML-0805-601-TDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ACML-0805-601-T
Leírás
FERRITE BEAD 600 OHM 0805 1LN
Gyártói standard átfutási idő
14 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
600 Ohms @ 100 MHz 1 Ferritgyöngy 0805 (2012 metrikus) 500mA 350mohm
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
ACML-0805-601-T modellek
Kategória
Névleges áram (max.)
500mA
Gyártó
Abracon LLC
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
350mohm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tokozás
0805 (2012 metrikus)
Vonalak száma
1
Max. magasság
0,041" (1,05mm)
Impedancia / frekvencia
600 Ohms @ 100 MHz
Méretek
0,079" H. x 0,049" Sz. (2,00mm x 1,25mm)