BZX84B4V3-7-F
DigiKey raktári szám
BZX84B4V3-FDITR-ND - Szalag tekercsen (TR)
BZX84B4V3-FDICT-ND - Vágott szalag (CT)
BZX84B4V3-FDIDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BZX84B4V3-7-F
Leírás
DIODE ZENER 4.3V 300MW SOT23
Gyártói standard átfutási idő
40 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Zener dióda 4.3 V 300 mW ±2% Felületszerelt SOT-23-3
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
BZX84B4V3-7-F modellek
Kategória
Visszáram Ur-nél
3 µA @ 1 V
Gyrt.
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
900 mV @ 10 mA
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 150°C
Tűrés
±2%
Gyártói tokozás
SOT-23-3
Max. teljesítmény
300 mW
Alap típusszám
Max. impedancia (Zzt)
90 Ohms