BZX84C4V3 TR PBFREE
DigiKey raktári szám
1514-BZX84C4V3TRPBFREETR-ND - Szalag tekercsen (TR)
1514-BZX84C4V3TRPBFREECT-ND - Vágott szalag (CT)
1514-BZX84C4V3TRPBFREEDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BZX84C4V3 TR PBFREE
Leírás
DIODE ZENER 4.3V 350MW SOT23
Gyártói standard átfutási idő
99 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Zener dióda 4.3 V 350 mW ±5% Felületszerelt SOT-23
Kategória
Visszáram Ur-nél
3 µA @ 1 V
Gyrt.
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
900 mV @ 10 mA
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 150°C
Alkatrész státusza
Aktív
Tűrés
±5%
Gyártói tokozás
SOT-23
Max. teljesítmény
350 mW
Alap típusszám
Max. impedancia (Zzt)
90 Ohms