BZT585B15T-7 nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
Panasonic Industry
Raktáron: 0
Adatlap
Zener dióda 15 V 350 mW ±2% Felületszerelt SOD-523
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
BZT585B15T-7
DigiKey raktári szám
BZT585B15T-7DITR-ND - Szalag tekercsen (TR)
BZT585B15T-7DICT-ND - Vágott szalag (CT)
BZT585B15T-7DIDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BZT585B15T-7
Leírás
DIODE ZENER 15V 350MW SOD523
Részletes leírás
Adatlap
EDA / CAD modellek
BZT585B15T-7 modellek
Kategória
Visszáram Ur-nél
50 nA @ 10.5 V
Gyrt.
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
1.1 V @ 100 mA
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 150°C
Tűrés
±2%
Max. teljesítmény
350 mW
Alap típusszám
Max. impedancia (Zzt)
15 Ohms