A(z) DZ2S15000L kifutott termék, és már nem forgalmazzuk.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
Nexperia USA Inc.
Raktáron: 0
Adatlap
Similar
Rohm Semiconductor
Raktáron: 221
Adatlap
Rohm Semiconductor
Raktáron: 24 009
Zener dióda 15 V 150 mW ±5% Felületszerelt SSMini2-F5-B
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
DZ2S15000L
DigiKey raktári szám
DZ2S15000LTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
DZ2S15000L
Leírás
DIODE ZENER 15V 150MW SSMINI2
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
DZ2S15000L modellek
Kategória
Max. impedancia (Zzt)
40 Ohms
Gyrt.
Visszáram Ur-nél
50 nA @ 11 V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
1 V @ 10 mA
Alkatrész státusza
Megszűnt a DigiKey-nél
Rögzítés módja
Felületszerelt
Névleges Zener-feszültség (Uz)
Tokozás
Tűrés
±5%
Gyártói tokozás
SSMini2-F5-B
Max. teljesítmény
150 mW