BZT585B12T-7
DigiKey raktári szám
BZT585B12T-7DITR-ND - Szalag tekercsen (TR)
BZT585B12T-7DICT-ND - Vágott szalag (CT)
BZT585B12T-7DIDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BZT585B12T-7
Leírás
DIODE ZENER 12V 350MW SOD523
Gyártói standard átfutási idő
40 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Zener dióda 12 V 350 mW ±2% Felületszerelt SOD-523
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
BZT585B12T-7 modellek
Kategória
Visszáram Ur-nél
100 nA @ 8 V
Gyrt.
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
1.1 V @ 100 mA
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 150°C
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Névleges Zener-feszültség (Uz)
Tokozás
Tűrés
±2%
Gyártói tokozás
SOD-523
Max. teljesítmény
350 mW
Alap típusszám
Max. impedancia (Zzt)
10 Ohms