EDZVFHT2R12B
DigiKey raktári szám
EDZVFHT2R12BTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
EDZVFHT2R12BCT-ND - Vágott szalag (CT)
EDZVFHT2R12BDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
EDZVFHT2R12B
Leírás
DIODE ZENER 12V 150MW EMD2
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Zener dióda 12 V 150 mW ±2% Felületszerelt EMD2
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
EDZVFHT2R12B modellek
Kategória
Visszáram Ur-nél
100 nA @ 9 V
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Típusjelölés
autóipar
Alkatrész státusza
Aktív
Minősítés
AEC-Q101
Névleges Zener-feszültség (Uz)
Rögzítés módja
Felületszerelt
Tűrés
±2%
Tokozás
Max. teljesítmény
150 mW
Gyártói tokozás
EMD2
Max. impedancia (Zzt)
30 Ohms