BZT52C5V6T-7
DigiKey raktári szám
BZT52C5V6TDITR-ND - Szalag tekercsen (TR)
BZT52C5V6TDICT-ND - Vágott szalag (CT)
BZT52C5V6TDIDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BZT52C5V6T-7
Leírás
DIODE ZENER 5.6V 300MW SOD523
Gyártói standard átfutási idő
40 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Zener dióda 5.6 V 300 mW ±7% Felületszerelt SOD-523
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
BZT52C5V6T-7 modellek
Kategória
Visszáram Ur-nél
1 µA @ 2 V
Gyrt.
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
900 mV @ 10 mA
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 150°C
Tűrés
±7%
Gyártói tokozás
SOD-523
Max. teljesítmény
300 mW
Alap típusszám
Max. impedancia (Zzt)
40 Ohms