CZRU52C5V6 | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | CZRU52C5V6 |
Leírás | DIODE ZENER 5.6V 150MW SOD523F |
Gyártói standard átfutási idő | 8 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | Zener dióda 5.6 V 150 mW ±5% Felületszerelt 0603/SOD-523F |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | CZRU52C5V6 modellek |
Kategória | Visszáram Ur-nél 100 nA @ 1 V |
Gyrt. | Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If 900 mV @ 10 mA |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Üzemi hőmérséklet -55°C ~ 125°C |
Alkatrész státusza Aktív | Rögzítés módja Felületszerelt |
Névleges Zener-feszültség (Uz) | Tokozás |
Tűrés ±5% | Gyártói tokozás 0603/SOD-523F |
Max. teljesítmény 150 mW | Alap típusszám |
Max. impedancia (Zzt) 40 Ohms |