BZT52C2V4LP-7
DigiKey raktári szám
BZT52C2V4LPDITR-ND - Szalag tekercsen (TR)
BZT52C2V4LPDICT-ND - Vágott szalag (CT)
BZT52C2V4LPDIDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BZT52C2V4LP-7
Leírás
DIODE ZENER 2.4V 250MW 2DFN
Gyártói standard átfutási idő
40 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Zener dióda 2.4 V 250 mW ±8% Felületszerelt X1-DFN1006-2
Kategória
Visszáram Ur-nél
50 µA @ 1 V
Gyrt.
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
900 mV @ 10 mA
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 150°C
Tűrés
±8%
Gyártói tokozás
X1-DFN1006-2
Max. teljesítmény
250 mW
Alap típusszám
Max. impedancia (Zzt)
100 Ohms