F1206HB30V024TM
DigiKey raktári szám
5673-F1206HB30V024TMTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
5673-F1206HB30V024TMCT-ND - Vágott szalag (CT)
5673-F1206HB30V024TMDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
F1206HB30V024TM
Leírás
SOLIDMATRIX FUSE, 24VDC, 30A
Gyártói standard átfutási idő
13 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
30 A AC 24 V DC biztosíték Áramköri lapra rögzíthető (a biztosító dugós változat kivételével) Felületszerelt 1206 (3216 metrikus)
Kategória
Válaszidő
Gyors
Gyrt.
Tokozás
Sorozat
Megszakítóképesség / névleges feszültség
300A
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Joule-integrál (I²t)
270.0
Alkatrész státusza
Aktív
Tanúsítvány
cURus
Rögzítés módja
Felületszerelt
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C
Biztosíték típusa
Méretek
0,126" H. x 0,063" Sz. x 0,038" M. (3,20mm x 1,60mm x 0,97mm)
Névleges áram (Amper)
DC hidegellenállás
0.0012 Ohms